Technik zákaznické péče s AJ (nástupní bonus 30.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Pardubický kraj
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce
  • Technická podpora a servis v zahraničí (3 měsíce na montáži 14 dní doma - orientačně)
  • Primárně je práce zaměřena na sestavení, nastavení, odzkoušení a zprovoznění našich strojů
  • Postaráš se o servis a zaškolení personálu, který bude s naší mašinou pracovat
  • Můžeš být z celé ČR - z domova pojedeš na montáž a na volno se vracíš domů
Požadujeme
  • Min. SOU elektro s platnou vyhláškou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pečlivost a samostatnost
  • Pro zákaznické cítění
  • Ochota podstoupit zdravotní vyšetření a očkování nutné pro vstup do země
Nabízíme
  • Nadstandardně proplácené cestovní náhrady
  • Nástupní bonus - 30 000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Kvartální bonusy
  • Roční bonus - 20 000 Kč
  • Penzijní připojištění
  • Více jak 6 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Propracovaný adaptační program
  • Dotovaná strava a diety
  • Sídlo firmy - Okr. Ústí nad Orlicí

JobDNES