Automatizační programátor PLC wanted (40 - 80.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 40 000 - 80 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Nabídka: * 25 dní dovolenké + 3 sick days na kalendářní rok
  • Home office, flexibilní pracovná doba
  • Vzdělávací programy pro zkušené a komplexní adaptační proces "ušitý na míru" nováčkům
  • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
  • Neformální firemní kulturu a přátelskou atmosféru
  • Jazykové vzdělávání
  • Týmové snídaně, večeře a teambuildingy
  • Relax zóny v našich prostorech a terasa pro příjemnější pracovní přestávky
  • A spoustu dalších..
Popis pozice: Hledáte kombinaci pohodové práce, která vám zároveň umožní profesně i příjmově růst? Dejte nám o sobě vědět - nabíráme PLC programátory!
  • Programování řídicích aplikací pro PLC na základě zadaných funkčních specifikací
  • Uvádění systémů do provozu jak na firmě tak i přímo u našich zákazníků.
  • Spolupráce s kolegy v týmu - takže si všechny zadané úkoly můžete rozdělit.
Požadavky: * VŠ technického směru
  • Samostatnost a chuť pracovat v mezinárodním týmu - a samozřejmě i komunikativní angličtinu.

Dobraprace