Aplikační technik CNC (m/ž)

Pimpel s.r.o.

  • Krnov, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Společnost Pimpel s.r.o., se zaměřením na oblast CAD/CAM pro výrobní průmysl, se sídlem v Krnově, přijme do pracovního poměru na dobu neurčitou zaměstnance na pozici: Aplikační technik CAD/CAM (m/ž)Co bude Vaší pracovní náplní?Programování a optimalizace zákaznických obrobků a komponentů v našem CAD/CAM software a digitálním dvojčeti CHECKitB4.Péče o naše zákazníky v oblasti CAD/CAM, poskytování poradenství, podpory (helpdesk/podpora) a dalšího vzdělávání zákazníků.Školení zákazníků přímo u nás ve firmě nebo u zákazníka.Prezentace našich produktů zájemcům a zákazníkům na veletrzích a Dnech otevřených dveří našich partnerů.Vaše předpokládané znalosti:Jste strojař a máte rádi nové technologie a výpočetní techniku.Vhodná je alespoň prvotní zkušenost s prací v CAM a chcete se učit novým dovednostem a znalostem (vhodné i pro absolventy).Nebo jste zkušený kvalifikovaný pracovník v kovodělné profesi a v oboru obrábění pracujete již několik let, a chcete uplatnit své znalosti v kanceláři.Máte alespoň základní znalost frézování/soustružení, případně soustružení na dlouhotočích.Jste otevřený, komunikativní a chcete se neustále dále rozvíjet.Jste ochotný cestovat zejména v rámci Česka a Slovenska a někdy i dál.Znalost MS Office a základní znalost angličtiny.Řidičský průkaz sk. B.Práce je vhodná i pro absolventy.Co nabízíme?Stanete se odborníkem na CAD/CAM technologie a na inovativní projekt digitálního dvojčete CHECKitB4.Dlouhodobou práci v menším neformálním týmu mladých dynamických lidí.Profesionální perspektivu do budoucna s mnoha možnostmi rozvoje.Flexibilní pracovní dobu s možností home office.Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.Atraktivní model odměňování závislý na výkonu.Stravenky.Něco málo o nás:Skupina společností Pimpel má 6 poboček v Evropě, ale své služby poskytujeme po celém světě.Již více než 25 let jsme lídrem v oblasti CAD/CAM pro výrobní průmysl.Naše rozsáhlé odborné znalosti v oblasti softwaru a obrábění nám umožňují nabízet digitalizační řešení šitá na míru a orientovaná na praxi.Naše softwarová řešení úspěšně používá více než 600 spokojených zákazníků z nejrůznějších průmyslových odvětví.Zaujali jsme Vás?V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na workflow@pimpel.cz nebo pro bližší informace volejte 732 927 156.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Zámečník - obsluha CNC ohraňovací lis

    Krnovske opravny a strojirny s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    Požadujeme: o Min. výuční list v oboru zámečník či příbuzných oborech o Čtení výkresové dokumentace podmínkou o Technické a logické myšlení o Manuální zručnost, samostatnost P…
    • Před 1 měsícem
  • Zámečník - obsluha CNC ohraňovací lis

    Krnovske opravny a strojirny s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 27 000 - 30 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: o Min. výuční list v oboru zámečník či příbuzných oborech o Čtení výkresové dokumentace podmínkou o Technické a logické myšlení o Manuální zručnost, s…
    • Před 8 dny
  • CNC soustružník

    UNGVAR TRADING s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 37 000 - 44 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru výhodou, Zaměstnanecké výhody: Příplatek za odpolední směnu 4,- Kč/hod ( vyplácen po 18 hod.) Dovolená…
    • Před 2 měsíci