Provozní zámečníci, údržbáři

SEJONG Czech s.r.o.

  • Karviná, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce:
údržba a opravy linek i mechanických přípravků
provádění kontrol a záznamů provozní a preventivní
údržby
nastavování senzorů, kamerových systému, skenerů
práce s náhradními díly, jejich evidence a správaPožadujeme:
vzdělání technického směru
ochotu učti se novým věcem
pečlivost, důslednost, aktivní přístup k práci
práce ve třísměnném provozuNabízíme:
jistotu zaměstnání
měsíční docházkový bonus, výkonnostní bonus,
vánoční bonus dle výsledku fa
zaměstnanecké výhody (dovolená navíc - 5 týdnů
po 1 kalendářním roce, cafeterie benefitů, cílové
odměny, osobní ohodnocení po zkušební době,
životní /penzijní pojištění, dotované firemní
stravování, občerstvení na pracovištiZpůsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

Práce u nás.cz