montážní technik

JVP system

  • Prachatice, Jihočeský
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Obsah inzerátu:Hledáme nového kolegu na montáže automatických dveří, vrat a brán včetně příslušenství, převážně v jižních Čechách. Ačkoli jsou zkušenosti v oblasti montáže výhodou, oceňujeme každého, kdo je ochoten se učit a má technické dovednosti. Co byste měli mít: Řidičský průkaz skupiny "B" Ochotu občas pracovat na lešení Zodpovědný přístup a schopnost pracovat samostatně Přátelské a vstřícné jednání Co nabízíme: Stabilní práci ve společnosti s plně vybaveným zázemím a vlastní provozovnou Moderní technické vybavení a nářadí Nadprůměrné finanční ohodnocení, včetně 13. a 14. platu Flexibilní pracovní podmínky s možností osobního a profesního růstu Příležitosti pro další vzdělávání a profesní rozvoj Firemní akce a teambuildingy Pružná pracovní doba, nové vybavení pracovních vozů Náš přístup: Vážíme si týmového ducha a inovativního myšlení Hledáme jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet a růst společně s námi.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Montážní technik

    JVP system

    • Prachatice, Jihočeský
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Hledáme nového kolegu na montáže automatických dveří, vrat a brán včetně příslušenství, převážně v jižních Čechách. Ačkoli jsou zkušenosti v oblasti montáže výhodou, …
    • Před 17 dny
  • Montážní technik

    JVP system

    • Prachatice, Jihočeský
    Hledáme nového kolegu na montáže automatických dveří, vrat a brán včetně příslušenství, převážně v jižních Čechách. Ačkoli jsou zkušenosti v oblasti montáže výhodou, oceňujeme každ…
    • Před 17 dny
  • Výrobní- montážní technik

    Window Holding a.s.

    • Husinec, Jihočeský
    • 23 400 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - schopnost pracovat v týmu - manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost Náplň práce: - obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů…
    • Před 25 dny