Prodavač/ka v Kralupech n. Vl

Novák maso-uzeniny

  • Kralupy nad Vltavou, Středočeský
  • 22 500 - 24 300 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Nabízíme:
  • Práci ve stabilní české společnosti na HPP
  • Možnost práce i na brigádu=140 Kč/hod.
  • Paušální stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměnu za odpracované roky - Lázně
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní výkonnostní bonusy
  • Zaškolení na prodejně
Popis pozice: Náplň práce:
  • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
  • Obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
Požadavky: Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny v KRALUPECH N. VL. přijme PRODAVAČE/ČKY
(prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Mostní 731).Požadujeme:
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) i o víkendu
  • Vzdělání v oboru prodavač/ka výhodou
  • Praxi s prodejem potravin podmínkou
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz

Dobraprace