Technik výroby

Trenkwalder Group

  • Český Brod, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * zajímavé finanční ohodnocení
  • kvalitní zapracování
  • práce pouze na ranní směnu v režimu PO-PÁ
  • volné víkendy
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • měsíční odměny, nadstandartní příplatky za přesčasy, 25 dní dovolené, zdravotní volno, stravenkový paušál
Popis pozice: * montáž a demontáž plastikářských forem do strojů
  • přesné nastavení nového formátu výroby
  • údržba drobné opravy ocelových a duralových forem
  • práce na malých kovoobráběcích strojích, svařování metodou TIG
  • mechanické opravy a úpravy strojů, nástrojů a výrobních linek
Požadavky: * SOU/SPŠ technické zaměření - ideálně strojní, zámečnické
  • zkušenosti se vstřikování, vyfukováním plastů do forem výhodou
  • znalost práce na soustruhu, frézce
  • svařovací průkaz na TIG výhodou
  • manuální a mechanická zručnost, samostatnost, logické myšlení

Dobraprace