Ostraha admin. budov pro OZP (M/Ž) - až 150 Kč/h - 20 000 Kč náborový příspěvek - Praha 1

M2C

  • Praha 1
  • 150,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Co říká M2C o poziciPracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.Co nabízíme:
  • Mzdu 145-150 Kč/h na HPP
  • Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
  • 12h směny - denní/noční
  • Plně hrazenou kompletní uniformu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Pomoc při zajištění ubytování
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Výroční odměny
  • Happy days
Náplň práce:
  • Zajištění bezpečnosti v objektu
  • Pochůzková činnost
  • Obsluha bezpečnostních technologií (CCTV, EPS a další)
  • Řešení mimořádných situací
  • Jednoduchá administrativa
Co požadujeme:
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v bezpečnostní službě
  • Trestní bezúhonnost a věk nad 18 let
  • Chuť pracovat
  • Fyzickou zdatnost
Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Práce u nás.cz