Pracovníci údržby - elektikáři

PAC Horovice s.r.o.

  • Hořovice, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce: údržba a kontrola výrobních zařízení, diagnostika a servis strojů v pekárenském provozu, diagnostika a odstraňování závad na strojních zařízeních, montáž a údržba el. sítě. Požadavky: středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou, odborná způsobilost dle vyhlášky č- 50/1978 Sb., čtení a použití technické dokumentace, výkresů a schémat, zkušenosti s provozní údržbou strojů, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: práci v prosperující a stabilní české společnosti, mzda pro zaracování 35 až 45 000 Kč + roční prémie, možnost pronájmu služebního bytu v místě výkoni práce, zaměstnání pro rodinné příslušníky, komplexní zaškolení, stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pracovník údržby strojů a zařízení UFS

    Mubea

    • Žebrák, Středočeský
    Jsme globálním hráčem v automobilovém průmyslu s více než 15 000 zaměstnanci ve 20 zemích. Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej technických výrobků nejvyšší kvality, konkrét…
    • Před 1 měsícem
  • Vedoucí údržby

    KOS WIRE EUROPE s.r.o.

    • Beroun, Středočeský
    Vedoucí údržby O nás KOS WIRE EUROPE s.r.o. - provozovatel golfového areálu Na Veselé v Berouně Základní údaje Title: Vedoucí údržby Místo působení: Středočeský kraj Obor: …
    • Před 10 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Technik údržby

    SULCO Automotive Group

    • Beroun, Středočeský
    O nás Do menšího závodu významné výrobní společnosti s příjemným pracovním prostředím, lokalita Praha - západ (kousek za Zličínem), přijmeme šikovného pracovníka na pozici: TEC…
    • Před 14 dny