Quality System Engineer - Interní Auditor/ka

Hofmann Personal

  • Kladno, Středočeský
  • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * Týden dovolené navíc
  • Bonus za odpracované roky
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • Firemní stravování - kantýna i stravenky, dle Vašeho výběru
  • Teplé a studené nápoje po celý rok zdarma
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost studijního volna
  • Peníze navíc k Vašemu životnímu jubileu
Popis pozice: Do moderních prostor nové výrobní haly našeho klienta, významného přímého dodavatele do automotive, hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici Quality System Engineer.
Bude zodpovědný za účinnost a ověřování systému jakosti podle požadavků a za plánování a realizaci interních a externích auditů. Také bude navrhovat změny v dokumentaci a poskytovat školení zaměstnancům ohledně systému jakosti.
  • Zodpovědnost za zajištění a ověření účinnosti systému jakosti podle požadavků systému jakosti a zákazníka
  • Plánování a aktualizace programu interních auditů systému řízení jakosti, organizační řízení a realizace interních auditů
  • Účast na hledání nápravných opatření v rámci stanovených systémů jakosti
  • Koordinace externích auditů systému řízení jakosti a metodické řízení nápravných opatření
  • Dohled nad aktuálním stavem interních i externích auditů, příprava dokumentů pro vedení
  • Návrh změn v dokumentech systému řízení jakosti a opatření ke zlepšení jakosti a procesů a jejich realizace
  • Školení zaměstnanců v souvislosti se systémem jakosti
Požadavky: * Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost z oblasti kvality v segmentu automotive
  • Znalost ISO 19011, produktového auditu VDA, procesního auditu VDA 6.3
  • Znalost IATF 16949 a ISO 9001, specifických požadavků automotive zákazníků
  • Znalost automotive metod kvality a nástrojů

Dobraprace