Masér

THERMAL-F, a.s.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: 359 002 450, e-mail: spackova@thermal.cz
Schůzku projednat předem.
Náplní práce je poskytování léčebných procedur.
Požadujeme platné osvědčení pro výkon povolání masér ve zdravotnictví.
chopnost komunikovat s hosty (angličtina, němčina, ruština).
Práce v turnusovém režimu (krátký/dloudý týden) nebo dle dohody.
Výhodou kosmetický kurz (Babor).
Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, slevy na hotelové produkty a služby, patkovací místo v parkingu hotelu za zvýhodněnou cenu, výměnné rekreační pobyty, atd.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Masér - brigáda

    Narodni dum provozni, s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Náplň práce Kontakt: Latislavová Nikola, tel.: 725 680 997, e-mail: latislavova@ghambassador.cz telef.: 9:00 - 14:00 h. Požadujeme masérský kurz pro zdravotníky, nebo sportovní…
    • Před 13 dny
  • Masér/-ka

    EDEN GROUP a.s.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 23 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Kubastova Barbora, tel.: 774 674 053, e-mail: personalni@carlsbadplaza.cz Komunikativní znalost ruského a anglického jazyka - výhodou. Praxe v oboru min.…
    • Před 24 dny
  • Masér/ka

    VESK service s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Kontakt: Čermáková Denisa, tel.: 353 402 912, e-mail: sales@cajkovskij.com Masér v lázeňském hotelu, práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, Pracovní doba 07:00- 15:0…
    • Před 1 měsícem