Projektant v Českých Budějovicích

Uniworks

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: * Zázemí stabilní společnosti
  • Práci v Českých Budějovicích s možností solidního ubytování u práce
  • Měsíční mzda 40. 000 – 50.000 dle zkušeností
  • 13., a 14. plat + další benefity
  • Nástup ihned
  • Pružná pracovní doba
  • 25dní dovolené + 3 sick days
Popis pozice: * Projektování v 3D programech (technická zařízení - energetika)
Požadavky: * VŠ vzdělání (strojní, stavební zaměření)
  • 2-3 roky praxe v oblasti projektování (značnou výhodou)
  • Znalost konstrukce v 3D programech nutností
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Znalost anglického jazyka, případně německého podmínkou (střední znalost)

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Projektant v elektrotechnice (50-70.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Zkušenost s AutoCADem? A chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pošlete mi Váš životopis k posouzení ještě dnes a já Vám obratem…
    • Před 2 měsíci
  • Projektant v elektrotechnice (50-70.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Zkušenost s AutoCADem? A chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pošlete mi Váš životopis k posouzení ještě dnes a já Vám obratem…
    • Před 2 měsíci
  • Projektant elektro-absolventi(50-70.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Zkušenost s AutoCADem? A chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pošlete mi Váš životopis k posouzení ještě dnes a já Vám obratem…
    • Před 21 dny