Vedoucí kontrolingu| Ostrava

Grafton

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: * bonusy, prémie
  • 13. a 14. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další odměny
Popis pozice: Máš bohaté zkušenosti z oblasti finančního kontrolingu ve výrobní nebo automotive společnosti? Máš vzdělání ekonomického směru? Domluvíš se anglicky?Neváhej a dej nám o sobě vědět.Náplň práce:
  • zpracování forecastů, závěrek
  • podílení se na účetní závěrce
  • analýzy nákladů
  • kalkulace
  • reporting zahraničnímu managementu
Požadavky: * min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • angličtina na úrovni B2
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • znalost SAP

Dobraprace