Kontrola kvality potravin, 1 směna, dopravné, bonusy

Index Nosluš

  • Zruč nad Sázavou, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Náplň práce:
Máte zkušenost z oblasti potravinářství/zemědělství či obdobné, jste pečlivý/á a chtěl/a byste pracovat na kontrole kvality v menším kolektivu ve firmě, která Vám nabídne zajímavé benefity? Pak se nám ozvěte, hledáme kontrolora/ku kvality! Těšit se můžete na mzdu s motivačními příplatky, příspěvky na dopravu a v neposlední řadě na fajn, přátelský kolektiv.Náplň práce:
  • Kontrola kvality (příjmová, skladová, výstupní)
  • Výběr a posuzování produktů během jejich trvanlivosti
  • Plánování, provádění kvalitativních testů produktů a jejich vyhodnocování
  • Příprava zpráv v oblasti kvality v souladu se stanovenými směrnicemi a jejich zasílání obchodnímu oddělení
Pracovní doba - při zaučování střídání třítýdenních bloků, poté už jen ranní směna: * týden po-čt ranní směna 6-15 h, pá-ne volno
  • týden po-út odpolední směna 15-23 h, st-čt volno, pá ranní směna 6-15 h, so-ne denní směna 7-19 h
  • týden po-út volno, st-pá odpolední směna 15-23 h, so-ne volno
Nabízíme:
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • příspěvky na dopravu až do výše 4000 Kč
  • bonus z roční mzdy
  • po zaučení práci jen na ranní směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál 100 Kč
  • sickdays
  • přátelský kolektiv
  • firemní akce
Požadujeme:
  • zkušenost z oblasti potravinářství či obdobného oboru, ideálně s kontrolou kvality
  • schopnost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost

JenPráce