Technolog pro nové projekty

Advantage Consulting

  • Jihlava, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Rozhodli jsme se rozšířit náš tým o nového kolegu na pozici technolog/žka. Hledáme pečlivého a týmového parťáka, kterého si důkladně zaškolíme.
  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Náborový příspěvek
  • Cafeterie
  • Dotované stravování
  • Výhodný tarif
  • Sportovní vyžití a vzdělávání zdarma
  • Benefity za věrnost, životní jubilea
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo výkonu práce Jihlavsko
Popis pozice: * Příprava a zavádění nových výrobních linek pro komponenty pro elektromotory
  • Spolupráce s ostatními týmy při zavádění prototypů
  • Vytváření a aktualizace výrobní dokumentace
  • Provádění analýz procesů a strojů
  • Zlepšování kvality pomocí FMEA, snižování nákladů
Požadavky: * Ideálně VŠ strojírenského směru
  • Praxe v oboru strojírenství nebo elektrotechnika
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, schopnost pracovat v týmu

Dobraprace