Systémový inženýr - příprava staveb

Správa železnic

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Druh PPV:
  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
Pracoviště:
  • Ústí nad Labem
Možný nástup:
  • dohodou
Požadované vzdělání:
  • minimální střední vzdělání s maturitou, stavební - strojní zaměření
Požadovaná praxe:
  • praxe v oboru stavebním. Vyhodou znalost železničního prostředí
Kvalifikační předpoklady:
  • řidičský průkaz skupiny B.
Požadovaný profil:
  • spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost
  • dobrá znalost na PC (MS Office, Excel, Word, Outlook)
  • ochota se vzdělávat
Pracovní náplň:
  • zpracování souhrnných stanovisek Správy železnic pro stavby v ochranném pásmu dráhy.
Nabízíme:
  • zvýšený nárok dovolené
  • pracovní doba 37,5 hod. týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.
CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
- již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
- Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
- Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
- Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.

Správa železnic

Podobné nabídky

  • Systémový inženýr - příprava staveb

    Správa železnic

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    Popis pracovní nabídky Druh PPV: Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou) Pracoviště: Ústí nad Labem Možný nástup: dohodou …
    • Před 2 měsíci
  • Systémový inženýr - příprava staveb

    Správa železnic

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    Druh PPV: Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou) Pracoviště: Ústí nad Labem Možný nástup: dohodou Požadované vzdělání: minim…
    • Před 3 dny
  • Přípravář staveb (35-40.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření a zkušenosti s tvorbou stavebních rozpočtů? Chcete se podílet na projektech stavby? Jste zodpovědná a samostatná osoba? Pak mi zašlete Váš …
    • Před 15 dny