Logistický projektový inženýr

Hofmann Personal

  • Slaný, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
  • Snadno podejte žádost
Popis pozice
  • Znalost Lean Logistic (Push/pull systémy, JIT/JIS/Kanban, MTO, High mix Low volume, OPF, levelling a plánování výroby atd.)
  • Při optimalizaci procesů vytváří analýzy a kalkulace logistických nákladů (Speak with data).
  • Příprava a rozvoj lOgistického konceptu na úrovni závodu i jednotlivých projektů.
  • Analytický přístup - vyhodnocení logistických procesů (efektivita, náklady atd.) - návrhy na zlepšení - zejména urychlení a zjednodušení materiálových toků, snižování nákladů interní logistiky, inovativní přístupy k manipulaci těžkých a objemných břemen atd.
  • Spolupráce a inovace v oblasti vývoje transportních přípravků.
  • Spolupracuje v oblasti vývoje obalů, vybavení pracovišť manipulační technikou a prostředky pro zásobování, technické vybavení skladů.
  • Spolupracuje na přípravě podkladů pro nové projekty po stránce Logistiky pracovišť, materiálu, informačních toků, skladových ploch a přípravu zdrojů (personál, technika).
Požadavky
  • VŠ technického zaměření případně SŠ s prokazatelnou praxí v oboru.
  • Hlubší orientace s kapacitním plánováním.
  • Zájem o logistické procesy, expedice a pravidla transportu atd.
  • Znalost SAP, znalost metodik štíhlé výroby.
  • Základní znalost projektového řízení.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
Nabídka
  • Zázemí stabilní společnosti působící ve Slaném již od roku 1993,
  • Příjemný pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Benefit Plus Cafeterie - 1500 Kč/měsíčně.
  • Odměnu na dovolenou a Vánoce, 5 týdnů dovolené, 3 dny pracovního volna.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele.