Elektromontéři silnoproud

Podzimek a synove s.r.o.

  • Třešť, Vysočina Jihlava, Vysočina
  • 26 100 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - vyhl. 50 První kontakt telefonicky v čase po-pá 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Elektromontéři silnoproud

    • Třešť, Vysočina
    Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - vyhl. 50 První kontakt telefonicky v čase po-pá 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem.…
    • Před 25 dny

    Náplň práce Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - vyhl. 50 První kontakt telefonicky v čase po-pá 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem. Podobné nabídky práce dnes Jihlava O.K.…
  • Elektromontér dobíjecích stanic

    Aprofes

    • Jihlava, Vysočina
    • 45 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Co Vám nabízíme? Týdenní plán instalací, kde flexibilita je na prvním místě – pokud stihnete práci o den dříve, máte zbytek týdne volno. Zajištěný vůz pro Vaše pohodln…
    • Před 19 dny