PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - TÝN NAD VLTAVOU

RICHMONT - CZ a.s.

  • Týn nad Vltavou, Jihočeský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Náplň práce: - Řízení svěřeného projektu - Každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem - Koordinace jednotlivých procesů projektu - Úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti Požadujeme: - min. ŠŠ vzdělání - plynulá znalost NJ (minimálně B2) - vzdělání technického směru výhodou - uživatelská znalost MS Office - zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou - organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat případně poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Projektový manažer/ka - TÝN nad vltavou

    RICHMONT - CZ a.s.

    • Týn nad Vltavou, Jihočeský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: - Řízení svěřeného projektu - Každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem - Koordinace jednotlivých procesů projektu - Úzká spolupráce s ostatním…
    • Před 22 dny
  • Osobní bankéř/ka, back office manažer/ka

    PM Smrzova s.r.o.

    • Týn nad Vltavou, Jihočeský
    • 25 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Péče o klienty, práce s interními systémy, komunikace s obchodními partnery, přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst. Zaměstnanecké výhody: kvartální bonusy, …
    • Před 25 dny