DOPRAVNÍ DISPEČER/DISPEČERKA

  • Fryčovice, Moravskoslezský Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19014920z:3/5/2024
Pracovní náplň:
- řídí a plánuje denní/měsíční dispečink vozidel střediska, vozidel vlastních i externích
- zpracovává podklady pro vyúčtování dopravy na jednotlivá střediska a pro vyúčtování přepravy pro ostatní smluvní partnery
- zodpovídá za stav vozidel, strojů a zařízení a jejich veškeré pravidelné prohlídky vyplývající z jejich provozu
- zajištuje servis a plánuje reprodukci flotily
- provádí kontrolu dodržování teplotního řetězce při přepravě zboží
- provádí vyhodnocování spotřeby PHM, nákladů a vytíženost
- koordinuje vykládku a nakládku expedovaného zboží a surovin.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v dopravě výhodou, znalost pravidel vyplývající provozu dopravy, AETR
- organizační a řídící schopnosti
- samostatnou práci na PC - MS Office
- řidičský průkaz kategorie B , ŘP skupiny C výhodou
- časovou flexibilitu
- ochotu se učit novým věcem.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.do: 03.05.2025, mzda: 35000 - 40000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné

AVÍZO