Řidiči MKD

Duvenbeck

  • Teplice, Ústecký
  • 19 700 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Požadavky: řidičský průkaz sk. C + E, platný profesní průkaz, platné školení řidičů, platné psychologické vyšetření
Náplň práce: jízdy po EU
Nabízíme: základní měsíční mzda 19 700 Kč hrubého + měsíční prémie + diety dle zařazení
Hlásit se osobně, telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 16:00 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidiči MKD C+E

    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18985981 Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - praxe min. 1 rok - samostatnost, flexibilita pracovní poměr od: 01.04.2024, mzda: 50000 - 5800…
    • Před 12 dny

    SAMBULAR s.r.o.

    • 50 000 - 58 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - praxe min. 1 rok - samostatnost, flexibilita Podobné nabídky práce aktivní nabídka Teplice Krajské ředitelství policie …
  • Řidiči MKD

    Seidl TRANSPORT s.r.o.

    • 22 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracovní jíždy v zahraničí + v ČR dojezd hranice Požadujeme: - řidičský průkaz C+E+profesní průkaz Hlásit se lze telefonicky - 417 530 431 nebo zasílat životopisy …
    • Před 24 dny