Číšníci a servírky

ATANERS HOTELS, s.r.o.

  • Harrachov, Liberecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme vždy zaslání životopisu s veškerými náležitostmi včetně fotografie.Nabízíme ubytování a stravu zdarma.Kontakt: e-mailem, telefonicky od 10:00 do 13:00 hodin.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Číšníci a servírky

    PH Harrachov s.r.o.

    • 21 300 - 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Obsluha hostů restaurace. Příprava restaurace. Kontakt: e-mailem, telefonicky Podobné nabídky práce před 2 dny Harrachov ABZAKOVO spol.s.r.o. 20000 Kč za měsíc…
    • Před 5 hodinami

    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme: Multisport karta, zvýhodněné stravování na hotelu Kontakt: e-mailem, telefonicky - všední dny od 8:00-16:00 Podobné nabídky práce před 2 dny Harrachov…

    Pansky dum a Pyramida s.r.o.

    • Kořenov, Liberecký
    • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
    aktivní nabídka 28. října 424 Krajské ředitelství policie Libereckého kraje 30000 - 40000 Kč za měsíc aktivní nabídka Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec) 130 Kč za ho…
    • Před 10 dny