LAKÝRNÍK/ICE V TÝNĚ NAD VLTAVOU

  • Týn nad Vltavou, Jihočeský České Budějovice, Jihočeský
  • 135,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 05.05.2024 v 05:00 ID: 19012224Doba zaměstnání: dle dohody.
Doba zaměstnání: Ihned nebo dle dohody
Mzdové rozpětí: Od 135 Kč/hod dle zkušeností uchazeče
Náplň práce: ruční lakování vyráběných dílů a sestav; příprava a péče o barvy
Požadujeme: vzdělání v oboru velkou výhodou; praxe na obdobné pozici; manuální zručnost; " fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, týmovost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu pracovní poměr od: 03.05.2024, mzda: 135Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

AVÍZO