Konstruktér| 60 - 80 000 Kč

Grafton

  • Tachov, Plzeňský
  • 55 000 - 80 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • penzijní pojištění
  • zvýhodněné tarify
  • komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace
Popis pozice: Pro zkušeného Konstruktéra máme novou pracovní pozici! Právě rozšiřujeme řady konstrukčního oddělení a možná hledámě právě Tebe!Budeš součástí stabilního týmu, který společně pracuje již několik let.Čekají Tě projekty do různých oblastí.Hlavní pracovní náplň:
- tvorba výkresové dokumentace na základě 3 D dat
- Práce ve 3 D konstrukčních programech
- Analýza doformování, kolizí a další
- Odborná podpora při projektech
- Správa dat v PDM systému
Požadavky: - SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Praxe s CAD programem CATIA V5 nebo NX
- Znalost německého nebo anglického jazyka alespoň na úrovni B1
- Zkušenost s konstrukcí plastových nebo kovových dílů

Dobraprace