SPS/PLC Programátor

extrunet s.r.o.

  • Kaplice, Jihočeský
  • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
O násExtrunet s.r.o. - Kaplice, CZNáplň práce:
  • Spolupráce při vývoji programů pro extruzní stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
  • Oživování strojů při jejich zahájení provozu, analýza problémů a chyb a účast na
přejímkách strojů ve firmě
  • Podpora při tvorbě tehnické dokumentace - SW část
  • Interní a externí komunikace , podpora a zaškolení uživatele
  • Servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních
  • Provádění změn, další vývoj na SW
Co od Vás očekáváme:
  • Středoškolské, popř. vysokoškolské vz
  • Zkušenost z oboru na obdobné pozici
  • znalost PLC systémů B&R popř. Sieme
  • znalost problematiky PLC
  • Časová flexibilita,
  • Řidičské oprávnění skupina B
  • NJ popř. AJ na komunikativní úrovni
Co Vám můžeme nabídnout:Základní plat (37,5 hodin týdně) je v rozmezí 40-60 tis.Kč brutto/ měsíčně.
Mzdové ohodnocní k jednání dle dosažené praxe.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na
dopravu a na penzijní připojištění, flexipass, čtvrtletní bonusy, dotované jazykové kurzy,
školení v oboru, mobilní telefon, notebook.Benefity
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

JenPráce