ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA budov a nemovitostí - ŘIDIČ / ŘIDIČKA společnosti

N.P.P.N. holding s.r.o.

  • Jaroměř, Královéhradecký Náchod, Královéhradecký
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Pracovněprávní vztah: pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce (forma závisí čistě na dohodě), jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič/řidička (výhoda vlastní osobní automobil - v tomto případě budou pohonné hmoty hrazené v plné výši), časová flexibilita, manuální zručnost, výhodou výuční list v oboru zedník, elektrikář, instalatér apod. Zaměstnavatel nabízí: dobré platové podmínky, firemní benefity (dovolená 5 týdnu, příspěvek na dopravu, firemní telefon atd.). V případě zájmu prosíme kontaktujte pana Přemysla Borůvku, tel.: 602 412 566, 770 650 901, e-mail: kancelar@rkprecis.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič / řidička

    Jiri Havelka

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče Náplň práce Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provo…
    • Před 15 dny
  • Řidič / řidička VZV

    KARSIT, s.r.o.

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 23 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Co očekáváme od uchazečů? střední odborné vzdělání s výučním listem oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (v případě skončení platnosti zajistíme interní proško…
    • Před 24 dny
  • Řidič / řidička MKD

    ALEX TL s.r.o.

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: řidičský průkaz sk. CE, C1E; nutná znalost komunikativní ruštiny. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: alextl@email.cz Místo výkonu práce: jedná se o d…
    • Před 15 dny