Elektrikář (40 - 48 000 Kč) + prémie

Advantage Consulting

  • Zlín, Zlínský
  • 40 000 - 48 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Vlastníte vyhlášku 50 Sb, alespoň 5? Máte již zkušenosti s diagnostikou, elektro opravami a údržbou? Neděsí Vás pracovat v 3 směnném provozu? Pak hledáme právě VÁS! Zašlete nám svůj Životopis!
  • Prémie a Bonusy, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Dotovaná strava, abyste byli stále plní sil
  • Benefitní karta, abyste byli stále v kondici
  • Možnost profesního i finančního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Místo výkonu: Otrokovice
Popis pozice: * Provádět pravidelnou údržbu a řešit akutní poruchy strojů a zařízení.
  • Diagnostikovat závady a navrhovat efektivní opravné postupy.
  • Sledovat a předcházet budoucím poruchám.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními při řešení problémů v údržbě.
  • Práce s el. schématy
  • Zapojení se do skvělého týmu, všichni si tu pomáháme :)
Požadavky: * SŠ/SOU elektro
  • Vyhláška 50 Sb. 5, nebo 6
  • Praxe diagnostikou a opravou v elektro oblasti
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Dobraprace