Operátor výroby - CNC

ABB

  • Brno, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
První kontakt e-mailem.Pracovní náplň:
- Příprava kovových materiálu na CNC strojích pro výrobu rozvaděčů
Vítáme:
- technické myšlení, manuální zručnost, fyzická zdatnost, SOU technického směruZaměstnanecké výhody:
- Nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)
- Kratší pracovní doba - 7,5 hod denně
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem
- Věrnostní prémie za odpracované roky
- Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky
- Multisport kartaSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • ŠIKOVNÝ CNC OPERÁTOR (35-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    ŠIKOVNÝ CNC OPERÁTOR (35-45.000 Kč) mzdové ohodnocení Nevadí ti pracovat na 3 směny? S CNC máš zkušenosti a seřídit jich taky umíš? Výborně! Pošlete nám svůj životopis a staňte…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • OPERÁTOR CNC STROJŮ NA 3SMĚNY (25-38.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 25 000 - 38 000 Kč za měsíc
    OPERÁTOR CNC STROJŮ NA 3SMĚNY (25-38.000 Kč) 25000 - 38000 Kč mzdové ohodnocení Máš technické vzdělání a praxi s obráběním kovů? Poznáš CNC systémy a rád pracuješ manuálně? N…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • OPERÁTOR CNC STROJŮ NA 3SMĚNY (25-38.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 25 000 - 38 000 Kč za měsíc
    OPERÁTOR CNC STROJŮ NA 3SMĚNY (25-38.000 Kč) 25000 - 38000 Kč mzdové ohodnocení Máš technické vzdělání a praxi s obráběním kovů? Poznáš CNC systémy a rád pracuješ manuálně? N…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost