Řidič/ka skup. C, E

Petr Skalnik

  • Svitavy, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
NÁPLŇ PRÁCE: přeprava živých zvířat
NABÍZÍME: možnost parkování v místě bydliště, služební osobní vůz, řidič jezdí pouze s jedním autem - nestřídá, prémie
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič MKD ŘP skup. C + E - frigo s praxí

    AD - sped Svitavy s.r.o.

    • 68 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - …
    • Před 15 dny

    NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie Neapol a zpět - CZ, možné i turnusy DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k tec…
  • Řidič/ka skup. C, E

    • 25 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: přeprava živ…
    • Před 9 dny