provozní elektrikář/ka

  • Louny, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Změněno: 14.02.2024 v 05:00 ID: 18898184- bezúhonnost
- odpovědnost, samostatnost
- řidičské oprávnění min. sk. B
- zkouška dle nařízení vlády č.194/2022 Sb. nebo odborná způsobilost dle vyhl. č.50/1978 Sb.
- pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce: elektrikářské práce, provádění běžné údržby ve vnitřních a venkovních prostorách
25 dnů dovolené + 5 dní tzv. indispozičního volna, možnost rekreace v resortních zařízeníchkontakt: 974437400 po-pá 7:00 - 15:30, andrea.sucha@pcr.cz do: 31.01.2025, mzda: 21800 - 27260Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen Vhodné pro OZP: ano

AVÍZO

Podobné nabídky

  • stavební a provozní elektrikář/ka

    • Louny, Ústecký
    místo výkonu práce: Chožov 30, Louny elektro vyhláška 50, kontakt: 608704828 pracovní poměr od: 14.02.2024, mzda: 25660 Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ…
    • Před 2 měsíci
  • Stavební a provozní elektrikář/ka

    SEL-STAV s.r.o.

    • Louny, Ústecký
    • 25 660 Kč za měsíc
    Požadavky Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Náplň práce místo výkonu práce: Chožov 30, Louny elektro vyhláška 50, kontakt: 608704828 Podobné nabídky práce před 4 dny Ústí…
    • Před 22 dny
  • Provozní elektrikář/ka

    Krajske reditelstvi policie Usteckeho kraje

    • Louny, Ústecký
    • 21 800 - 27 260 Kč za měsíc
    Požadavky Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Náplň práce - bezúhonnost - odpovědnost, samostatnost - řidičské oprávnění min. sk. B - zkouška dle nařízení vlády č.194/2022 Sb.…
    • Před 22 dny