IT servisní technik/technička - síťový specialista

ComIT services s.r.o.

  • Přerov, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Možnost práce "z domu".Náplň práce:
IT outsourcing výpočetní techniky u smluvních zákazníků - údržba VT, řešení servisních požadavkůPožadavky:
znalost problematiky desktopových i serverových operačních systémů a aplikací, datových sítí, infrastruktury, síťového, zálohovacího a bezpečnostního software; znalost AJ - výhodou; řidičský průkaz sk. BZájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: petr.nesvatba@comit.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Technik/technička sítí elektronických komunikací

    Nej.cz s.r.o.

    • Přerov, Olomoucký
    Náplň práce: technická podpora, servis a instalace technických zařízení u zákazníků, montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele, servisní práce na síti Požadu…
    • Před 1 měsícem
  • Servisní technik

    SEZAKO PREROV s.r.o.

    • Přerov, Olomoucký
    Servisní práce v rámci ČR a zahraničí. Součástí práce jsou výjezdy k zákazníkovi a služební cesty. Náplň práce: servisní činnosti v souladu s technickými podmínky strojů (drtiče…
    • Před 1 měsícem
  • Servisní technik/technička

    PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.

    • Lipník nad Bečvou, Olomoucký
    Náplň práce: příjem vozů do opravy/vracení opravených vozů zákazníkům; koordinace opravy s mechaniky, kontrola finálních výrobků; evidence a řešení interních vad a neshod; komunik…
    • Před 25 dny