Nákupčí - junior (M/Ž)

Hofmann Personal

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Nabídka: * zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • firemní benefity
  • pružná pracovní doba
  • nástup dle možností
Popis pozice: Hledáme kreativního a nadšeného Nákupčího! Nabízíme skvělou příležitost rozvíjet své dovednosti v dynamickém prostředí! Přidejte se a buďte součástí úspěšného nákupního týmu.
  • zodpovědnost za oblast nákupu
  • strategické řízení nákupu
  • vyjednávání s dodavateli
  • správa stávajících smluv
  • optimalizace nákupních procesů
Požadavky: * SŠ, VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního směru
  • znalost AJ nebo NJ
  • praxe v nákupu výrobní firmy
  • schopnost se rozhodovat
  • zodpovědnost, iniciativa

Dobraprace