Specialista údržby - Plzeň

Grafton

  • Plzeň, Plzeňský
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Nabídka: - náborový bonus
- 13. mzda
- měsíční bonusy
- dovolená 5 týdnů
- zkrácená pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
Popis pozice: Rozšiřujeme náš tým o Specialistu údržby. Pokud máte zkušenosti v oblasti údržby a oprav nebo jste čerstvý absolvent technického oboru se smyslem pro pořádek, tak hledáme právě Vás!Máte-li zájem, ozvěte se nám!Náplň práce:- údržba strojů a zařízení- řešení poruchových stavů, odstranění menších závad- preventivní údržba- práce ve směnném provozu
Požadavky: - SOU nebo SŠ technického směru
- předchozí zkušenost z obdobné pozice
- ochota pracovat ve směnném provozu

Dobraprace

Podobné nabídky

  • SPECIALISTA ELEKTRO ÚDRŽBY

    Grafton

    • Plzeň, Plzeňský
    • 42 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Sháníme pracovníky na pozici Specialista elektro údržby Lokalita: Plzeň Směny: R a O + pohotovost 1x za 3 týdny Máte vyhlášku 50 a zkušenost s PLC? Hledáte práci v Plzni na d…
    • Před 52 min
  • Specialista elektro údržby (35-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Plzeň, Plzeňský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Hledáte práci v elektrotechnickém oboru? Vlastníte vyhlášku z. č. 250/2021 Sb.? Chcete mít jistotu stabilního zaměstnání a k tomu skvělé benefity? Pak jste tady správně! …
    • Před 1 měsícem
  • Specialista správy a údržby strojů | Plzeň

    Grafton

    • Plzeň, Plzeňský
    • 50 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - 25 dní dovolené - zkrácená pracovní týdenní doba - bonusy/prémie - příspěvek na penzijní/životní připojištění - závodní stravování - vzdělávací školení, kurzy - ja…
    • Před 1 měsícem