Lékaři v interních oborech

NEMOS PLUS s.r.o.

  • Ostrov, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Kontakt: Hrnčířová Dagmar, tel.: 734 283 663, 353 364 211, e-mail: dagmar.hrncirova@nemocniceostrov.cz
(Personální oddělení 8,00 - 12,00, 13,00 - 15,00 hod)
Požadujeme:
- VŠ vzdělání, lékařská fakulta, praxe vítána (místo je vhodné i pro neatestované lékaře)
- profesionální přístup k plnění úkolů;
- loajalitu k zaměstnavateli;
- komunikativnost a vstřícnost;
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivní spolupráci;
- individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
- motivující nadstandardní mzdové ohodnocení
- podporu osobního rozvoje;
- podporu vzdělávání a rozvoje (nastavení individuálního vzdělávacího plánu);
- realizaci v oboru;
- příjemné pracovní prostředí;Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na ubytování
- v rámci systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme závodní stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Lékaři v psychiatrických oborech

    Nemocnice Ostrov s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    • 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Hrnčířová Dagmar, tel.: 734 283 663, 353 364 211, e-mail: dagmar.hrncirova@nemocniceostrov.cz PO - PÁ 8,00 - 12,00 12,30 - 15,00 hod) Nemocnice Ostrov - ce…
    • Před 15 dny
  • Lékaři v interních oborech

    Nemocnice Ostrov s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    • 53 819 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Hrnčířová Dagmar, tel.: 734 283 663, 353 364 211, e-mail: dagmar.hrncirova@nemocniceostrov.cz (Personální oddělení 8,00 - 12,00, 13,00 - 15,00 hod) Požaduj…
    • Před 15 dny
  • Lékaři v psychiatrických oborech

    NEMOS PLUS s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    Kontakt: Hrnčířová Dagmar, tel.: 734 283 663, 353 364 211, e-mail: dagmar.hrncirova@nemocniceostrov.cz PO - PÁ 8,00 - 12,00 12,30 - 15,00 hod) Nemocnice Ostrov - certifikované so…
    • Před 14 dny