ODBORNĚ TECHNICKÝ PORADCE - Brno

Window Holding a.s.

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky Jste technik/technička, který/á rád/a komunikuje?Dokážete vysvětlit výhody konkrétního technického řešení i laikovi?Máte chuť tvořit tým spolu s našimi obchodníky?Pro nové projekty našeho obchodního oddělení otevíráme v regionech nové příležitosti na poziciODBORNĚ TECHNICKÝ PORADCE
  • specialista pro otvorové výplně (okna, vchodové a interiérové dveře, posuvné systémy, stínicí technika, garážová vrata, bioklimatické pergoly apod.)
Výsledkem práce na této pozici jsou:
  • zaměřené stavební otvory pro otvorové výplně
  • návrhy technických řešení v souladu s PD/SD
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • zajištění technické podpory obchodníků a projektových manažerů
  • odpovědnost za zaučení nováčků v obchodě, dohled
  • zaměřování stavebních otvorů
  • návrhy technických řešení a kontrola realizace
  • kreslení detailů atypických obchodních případů
  • zpracování podkladů pro výrobu a další oddělení
  • manuální zručnost pro základní seřizování
Požadujeme NA POZICI UPLATNÍTE:
  • SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • prokazatelné zkušenosti v oboru výhodou
  • prokazatelnou znalost práce s CAD systémy, případně jiný konstrukční SW - nezbytné
  • technickou zručnost, komunikační schopnosti
  • aktivní řidičský průkaz sk. B
Nabízíme RÁDI VÁM POSKYTNEME:
  • zaměstnání ve stabilní a silné společnosti
  • hlavní pracovní poměr
  • služební automobil, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku ODBORNĚ TECHNICKÝ PORADCE - Brno?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Edita Vokounová z Window Holding a.s.

Easypráce