Řidič/ka VZV s možností ubytování - Pardubice

SIMIX GROUP

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.Požadujeme
  • samostatnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci
  • ochota práce na směny
  • praxe na VZV/ retracku
  • VZV doklady velkou výhodou
Nabídka
  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti
Pracovní náplň
Aktuálně do skladu poptáváme více pozic, jejíž náplní práce je:
  • zajišťování plynulého zásobování výrobních linek
  • vykládka nákladních aut
  • uskladňování do regálů
  • odpovídá za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti
  • vést záznam o provozu vozidla, dodržovat pracovní rozvrh
  • starat se o běžné opravy vozidla
  • starat se o bezpečnost naložení v rámci povolené nosnosti

Dobraprace