Svářeč CO2 až 250 Kč

Markmont, s.r.o.

  • Olomouc, Olomoucký
  • 250,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:Do vyznamný společností, kousek od Olomouce hledáme šikovný svářeči.svařování mostní konstrukce metodou CO2
svařují se silné plechy nad 10 mm
skládané DLOUHÉ sváryCo od Vás očekáváme:vyučení v oboru
praxe v oboru min. 2 roky, manuální zručnost
státní zkouška na svařování metodou 135, popřípadě 111,136 výhodou
praxi ve svařování stoupaček
svědomitost, aktivní přístup k práciCo Vám můžeme nabídnout:dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistotu zaměstnání na několik let dopředu
možnost ubytování
poskytujeme týdenní zálohy
nástup do zaměstnání je možný ihned
s možností přesčasových hodin dle dohody
Mzda:
na HPP až 180 Kč -250 Kč/ hod.

JenPráce