Obsluha CNC obráběcího stroje

PRECIZ, s. r. o.

  • Napajedla, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce:
- obsluha a seřizování stroje, úpravy a korekce programů
- obsluha vertikálního nebo horizontálního CNC centra - řídící systém Heidenhain/SiemensZaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, plnohodnotná 13. mzda, stravenkový paušál 120,- Kč, pracovní oděvy včetně praní, pracovní obuv, příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné navyšování mezd, bonusové poukázky, odměny za pracovní výročí, školení, akce pro zaměstnance, příspěvky na dětskou rekreaci 4000 Kč a další.
- řízení se technologickým postupem uvedeným v zakázkové kartě a přiloženou technickou dokumentací (výkres apod.)
- zpracování zakázek v pořadí dle termínu
- dodržování pracovních postupů
- pravidelné provádění samokontroly při práci
- odpovědnost za optimální nastavení stroje s ohledem na opotřebení nástrojů, zatížení stroje a produktivitu
- dodržování technologické kázně

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha CNC obráběcího stroje

    PRECIZ, s.r.o.

    • Napajedla, Zlínský
    • 28 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: - obsluha a seřizování stroje, úpravy a korekce programů - obsluha vertikálního nebo horizontálního CNC centra - řídící systém Heidenhain/Siemens Zam…
    • Před 14 dny
  • Obsluha CNC obráběcího stroje

    PRECIZ, s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    • Napajedla, Zlínský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplň práce: - obsluha a seřizování stroje, úpravy a korekce programů - obsluha vertikálního nebo horizontálního CNC centra - řídící systém Heidenhain/Siemens Zam…
    • Před 13 dny
  • Obsluha CNC frézy (30-45.000 Kč) - i absolvent

    Advantage Consulting

    • Zlín, Zlínský
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky SŠ/SOU technického směru Orientace ve výkresové dokumentaci Znalost Heidenhain je výhodou, ale vítáme každého, kdo je otevřený učení. Schopnost samostatného program…
    • Před 4 dny