Seřizovač do rodinné firmy

Manpower

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Nabídka: fixní mzda + bonusy
týden dovolené navíc
dotované stravování ( závodní jídelna )
možnost být u rozjezdu nového projektuNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.
Popis pozice: seřizování a nastevení strojů dle požadavků výroby
odstraňování závad na stojích a výrobních zařízeních
pravidelný dohled na výrobní proces
zaznamenávání dat a výstupů po ukončení výrobních procesů
Požadavky:výuční list v technickém oboru
praxe na pozici seřizovače strojů
manuální zručnost a spolehlivost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Seřizovač do rodinné firmy

    Manpower

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE seřizování a nastevení strojů dle požadavků výroby odstraňování závad na stojích a výrobních zařízeních pravidelný dohled na výrobní proces zaznamenávání dat a vý…
    • Před 21 dny
  • Seřizovač do rodinné firmy

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE seřizování a nastevení strojů dle požadavků výroby odstraňování závad na stojích a výrobních zařízeních pravidelný dohled na výrobní proces zaznamenávání dat a v…
    • Před 21 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Seřizovač Ústí nad Labem - Mzda od 33 000

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Do výrobní firmy s rodinným prostředím hledáme šikovné sežizovače strojů. POPIS POZICE - seřizování strojů dle objednávek - běžná údržba strojů - čtení v technické dokumentaci…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost