Skladník, r/o

Agentura prace Gadasova s.r.o.

  • Lovosice, Ústecký
  • 20 000 - 23 500 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: - základní hrubá mzda: 20.000 Kč/měs.
- variabilní složka mzdy: 0 - 3.500 Kč/měs.
+ příplatek za odpolední směnu 10%
+ stravenkový paušál 116 Kč/směna
Popis pozice: Do logistické společnosti v Lovosicích hledáme zaměstnance na pozici skladníka.
Dvousměnný provoz ranní, odpolední - 8h směny.
Po zaučení obsluha VZV. Požadujeme uzavření pojištění na škody způsobené v zaměstnání.Z důvodu manipulace s těžkými břemeny poptáváme muže.
Požadavky: - fyzická zdatnost
- spolehlivost
- praxe ze skladu výhodou
- praxe s obsluhou VZV výhodou

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Skladník krátký/dlouhý týden

    FM CESKA s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    • 169,00 Kč za hodinu
    Zajímavá, zodpovědná a aktivní práce v logistické, stále se rozrůstající firmě. Starost o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrola jeho kvality, počtu a uskladnění. Kompletace…
    • Před 2 dny
  • Skladník krátký/dlouhý týden

    FM CESKA s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    • 169,00 Kč za hodinu
    Zajímavá, zodpovědná a aktivní práce v logistické, stále se rozrůstající firmě. Starost o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrola jeho kvality, počtu a uskladnění. Kompletace…
    • Před 3 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Skladník/Skladnice Lovosice

    Fiege

    • Lovosice, Ústecký
    O nás My jsme Fiege, silná rodinná logistická společnost s bohatou historií a skvělou firemní kulturou. Vynikáme přátelským prostředím, stabilním zázemím a týmem, který dnes a de…
    • Před 3 dny