Zámečník – 1 směna (30-40.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Praha
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máte „zlaté české ručičky“ a jste technický typ? Chcete pracovat v příjemném a přátelském prostředí, od pondělí do pátku a navíc jen na ranní směnu? Chcete mít možnost rozvíjet své dovednosti?Pak mi pošlete svůj životopis!Česká společnost hledá posilu do dílny na pozici:ZÁMEČNÍK – 1 SMĚNA (30-40.000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • práci jen na ranní směnu, po-pá
  • uplatnění pro absolventy
  • příspěvek na stravování
  • cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • odborné a jazykové kurzy
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha
Popis pozice: * zámečnické a montážní práce ve výrobě
  • opracování dílů dle dokumentace
  • práce s výrobní dokumentací
  • práce s výrobními stroji a ručním nářadím
Požadavky: * SOU vzdělání, technické zaměření výhodou
  • uvítáme praxi v oboru, ale není to podmínkou
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • manuální zručnost a technické myšlení

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Zámečník – 1 směna (od 160 Kč/h)

    Advantage Consulting

    • Praha
    • 160,00 Kč za hodinu
    Nabídka: Máte technické vzdělání nebo zkušenosti na pozici zámečník? Chcete pracovat na jednu směnu jen od pondělí do pátku? Jste manuálně zruční a chcete pracovat ve společnosti s…
    • Před 1 měsícem
  • ZÁMEČNÍK – 1 SMĚNA (od 160 Kč/h)

    Advantage Consulting

    • Praha
    • 160,00 Kč za hodinu
    ZÁMEČNÍK - 1 SMĚNA (od 160 Kč/h) 25000 - 30000 Kč mzdové ohodnocení Praha hl. Město Máte technické vzdělání nebo zkušenosti na pozici zámečník? Chcete pracovat na jednu smě…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • STROJNÍ ZÁMEČNÍK - 1 SMĚNA (od 160 Kč/h)

    • Praha
    • 27 000 - 30 000 Kč za měsíc
    O nás Máte technické vzdělání nebo zkušenosti na pozici zámečník? Chcete pracovat na jednu směnu jen od pondělí do pátku? Jste manuálně zruční a chcete pracovat ve společnosti s …
    • Před 26 dny