Rozpočtář / rozpočtářka (z50308)

Barlett & Cenbright

  • Olomouc, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Nabídka: - práce ve stabilní společnosti
- příspěvek na stravování
- flexibilní začátek / konec pracovní doby
- motivující finanční ohodnocení
Popis pozice: - rozpočtování HSV, zemních prací, inženýrských sítí
- komplexní zpracování rozpočtů
- tvorba cenových ukazatelů staveb a materiálů
- zpracování výkazu výměr podle podkladů projektu a ocenění
- kontrola dodaných rozpočtů od subdodavatelů
- přezkoumání poptávek, nabídek, objednávek
Požadavky: - SŠ vzdělání stavebního směru podmínkou
- orientace ve stavební a technické dokumentaci staveb
- praxe a znalost práce na PC - EXCEL, WORD, OUTLOOK, rozpočtovací program - ideálně KROS
- samostatnost, důslednost, spolehlivost, technicko-ekonomické myšlení

Dobraprace