Picker/manipulant - NOVÝ SKLAD HRAČEK

  • Cerhovice, Středočeský
  • 32 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabízený plat:
32 000,-Kč + benefityMísto výkonu práce:
CerhoviceZáloha až 2 000 Kč
týdně na rukuPro oblast: CerhoviceNáplň práce:
  • příjem, vychystávání, balení, expedice hraček
  • inventury, přeskladňování
  • práce se skenerem a dotykovou obrazovkou
  • vykládka, nakládka aut a kontejnerů
  • třídění zásilek
Požadujeme:
  • praxe ve skladu výhodou
  • dovednosti na PC a skeneru výhodou
  • samostatnost, přesnost, flexibilitu, loajálnost, tah na branku, důslednost
  • čistý rejstřík trestů
  • ochotu pracova na 2 směny
  • ochotu pracovat přesčas v hlavní sezoně (září - prosinec)
Nabízíme:
  • mzda 32 000,-Kč
  • základní mzda 26 000,-Kč + 4 000,-Kč motivační bonus (po zkušební době 6 000,-Kč)
  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 150,-Kč
  • věrnostní bonusy
  • placené přesčasy
  • 20 dní dovolené + 5 dní sick days
  • karierní postup na vedoucí pozice
  • zázemí stabilní české společnosti, přátelský kolektiv
  • nové, moderní prostředí
Nástup: dle dohody

Emona Kroni