Elektromechanik s vyhláškou §6 (30-38.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Jihlava, Vysočina
  • 30 000 - 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máš elektro vyhlášku paragraf 6? Víš jak připojit kabel a máš technické myšlení? Nevadí ti pracovat na směny?
V tom případě hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici:ELEKTROMECHANIK S VYHLÁŠKOU §6 (30-38.000 KČ)
  • Standardní dovolenou
  • Sickdays
  • Výkonnostní bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Jihlava
Popis pozice: * Výroba, opravy a montáž strojů a zařízení
  • Kooperace s kolegy, vedení a předání příslušné agendy
  • Práce s jeřáby a plošinami
  • Montáž, demontáž , zapojení oživení, spouštění a testování zařízení
  • Dodržování zadaných postupů dle BOZP
Požadavky: * Platná vyhláška č. 50 / 1978 Sb., §6
  • Zkušenost na obdobní pozici
  • Výhodou zkušenost s těžkou montáží
  • Spolehlivost
  • Technické myšlení
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Dobraprace