Kuchař/ka

WAN XING s.r.o.

  • Dobříš, Středočeský Příbram, Středočeský
  • 21 800 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Pozice: kuchař/ka OC Požadujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinském provozu vítána. čínský jazyk vítán. Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms. Nástup: ihned Mzda: 21 800,- Kč Kontakt: Zhou, tel.: 773 224 822 (nejlépe pátek od 15:00 do 17:00 hod.) Místo výkonu práce: WAN XING s.r.o., Mírové náměstí č.p. 75, 263 01 Dobříš

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Kuchař/ka

    Domov senioru Dobris, prispevkova organizace

    • Dobříš, Středočeský
    • 29 790 Kč za měsíc
    Pozice: kuchař/ka Kontakt: Kopsová Hana,Dragounová Vlasta, tel.: 318 520 955, e-mail: info@dsdobris.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Nástup možný ihned. Pracovní pomě…
    • Před 1 měsícem
  • Kuchař/ka

    San San Chuan s.r.o.

    • Dobříš, Středočeský
    • 21 800 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Kuchař/ka OC Kontakt: Haiyong Wang, tel.: 720 284 901 První kontakt telefonicky po-pá 10:00 - 14:00 hod. nebo na adrese provozovny po předchozí domluvě. D…
    • Před 16 dny
  • Pomocný/á kuchař/ka v kuchyni Vojenském útvaru 4-6 hod

    GTH multicatering

    • Jince, Středočeský
    Požadavky - praxe na obdobné pozici výhodou - zájem o gastro obor - schopnost týmové práce - zodpovědnost - spolehlivost - pracovitost Náplň práce - přípravné a pomocné …
    • Před 2 dny