Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno - Štýřice

D.I.SEVEN

  • Brno, Jihomoravský
  • 120,00 - 140,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
O firmě Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme bezpečnostní a úklidové služby. Působíme v celé ČR. Zaměstnáváme více než 2500 zaměstnanců.Proč se k nám přidat?
Budete pracovat ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí.
Práce v místě bydliště. Nedojíždějte za prací daleko. Působíme v každém regionu ČR.Staráme se i o Vaši bezpečnost. Díky moderním technologiím jsme s Vámi neustále v kontaktu a můžeme Vám poskytnout okamžitou pomoc.Našim zaměstnancům je vždy poskytnuto kvalitní pracovní ustrojení.Popis pracovní nabídky Místo výkonu práce:Brno - Štýřice, Práci budete vykonávat v areálu našeho zákazníka v Brně - Štýřice, v blízkosti ulice Pražákova a Heršpická. Dostupnost autobusu č. 50 nebo tramvaje č. 2 a 5Náplň práce
Náplň práce:
Denní služby ve dvou, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, obsluha závory, evidence návštěv.
Noční a víkendové služby v jednom, otevírání a zavírání brány, obsluha závory, sledování kamerového systému.
Noční a víkendové směny jsou bez obchůzek, provádí se pouze obsluha brány a závor.Požadujeme Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)Nabízíme Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Tato pozice je vyhrazena pouze pro OZZ. Jedná se o 12ti hod. směny (od 5:00 do 17:00 a od 17:00 do 5:00hod.). K dispozici je kuchyňka a šatna se zázemím. Jedná se o klidnou práci s minimálním počtem obchůzek. V pracovní dny je denní směna vykonávána ve dvou pracovnících ostrahy. V noci a o víkendech je směna vykonávána pouze jedním pracovníkem ostrahy., Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Podpora ze strany společnosti, Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjemVhodné pro Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.Jiná sdělení Místo výkonu práce:Brno - ŠtýřiceMáte zájem o nabídku Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno - Štýřice?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bohuslava Hudcová z D.I.SEVEN, a.s.

Easypráce