Mechanik/Seřizovač

  • Klášterec nad Ohří, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
Komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení
Práce v super čistém prostředí a v nepřetržitém/směnném provozu
používání nejmodernějších technologiíPROFIL KANDIDÁTA
SŠ technického směru - strojírenský/elektro nebo obdobný technický obor
Praxe na obdobné pozici vítaná Vyhláška 50/78 Sb. §5 - PODMÍNKOU
Znalost práce na PC
Znalost AJ, NJ výhodouNABÍZÍME
Náborový příspěvek
13., 14. plat
25 dní dovolené
Dotovaná jídla
Příspěvky na penzijní připojištění
Příspěvek na dopravu
Firemní akceNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě Klášterec nad OhříKontaktní osobaMichaela PolákováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoPříjmeníTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Mechanik/seřizovač - možnost kariérního růstu

    Disponero

    • Klášterec nad Ohří, Ústecký
    • 35 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Požadavky - praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou - manuální zručnost - technické vzdělání výhodou - základní orientace v technické dokumentaci Náplň práce - zákla…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanik/seřizovač - možnost kariérního růstu

    Disponero

    • Klášterec nad Ohří, Ústecký
    • 35 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - nadstandardní mzdové ohodnocení - benefity, prémie - dotované stravování, příspěvek na dopravu - dovolená nad rámec zákoníku práce - přátelský kolektiv Popis pozice…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanik/Seřizovač

    Manpower

    • Karlovarský kraj
    • Klášterec nad Ohří, Ústecký
    POPIS POZICE Komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení Práce v super čistém prostředí a v…
    • Před 13 dny