Směnový mistr - až 50 000 Kč

LEAD HR

  • Prostějov, Olomoucký
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
O násPro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou pružin pro automobilový a železniční průmysl hledáme vhodného kandidáte na pozici SMĚNOVÝ MISTR.Co bude Vaší náplní práce?
  • Vedení týmu 25 operátorů (rozdělování práce, vyhodnocování plnění pracovních povinností, hodnocení, motivace).
  • Zodpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně.
  • Zodpovědnost za plnění úkolů ve stanovené kvalitě a termínech.
  • Pravidelná prezentace výsledků plnění plánů.
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru.
  • Prokazatelnou praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny).
  • Organizační schopnosti.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Motivační finanční ohodnocení (45 000 - 50 000 Kč).
  • Dotované závodní stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Týdenní výplatu záloh.
  • HPP v nepřetržitém provozu.
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • směnový mistr/mistrová

    MAIER CZ, s.r.o.

    • Prostějov, Olomoucký
    • 24 800 - 37 600 Kč za měsíc
    Náplň práce CZ-ISCO 31229. Kontakt Klechová Pavlína, e-mail: pavkle@maier.es, tel. 771 272 293. Pracovní doba: Po-Pá, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Jsme firma se sídl…
    • Před 24 dny
  • Směnový mistr - až 50 000 Kč, Prostějov

    LEAD HR

    • Olomouc, Olomoucký
    • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
    O nás Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou pružin pro automobilový a železniční průmysl hledáme vhodného kandidáte na pozici SMĚNOVÝ MISTR. Co b…
    • Před 25 dny
  • Směnový mistr

    LEAD HR

    • Zlín, Zlínský
    • Prostějov, Olomoucký
    • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Vedení týmu operátorů. Zodpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně. Zodpovědnost za plnění úkolů ve stanovené kvalitě a termínu. Kontrola pořádk…
    • Před 1 měsícem