Pomocný dělník/dělnice

OZS socialni podnik s.r.o.

  • Prostějov, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@ozssro.cz
Náplň práce: provádění drobných sezónních pomocných zahradnických a úklidových prací a pomocná práce v chráněné dílně (drobné a pomocné šicí práce, výroba a balení drobných dekorativních předmětů
Nabízíme: zkrácený úvazek 0,4 (16h/t), doba určitá 1 rok s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • pomocný dělník/dělnice montáže

    Cars Technology s.r.o.

    • Prostějov, Olomoucký
    CZ-ISCO 93293, e-mail: cars-technology@cars-technology.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Ondratice 187. Požadujeme: praktičnost, zkušenost práce s nářadím/manuá…
    • Před 24 dny
  • Pomocný dělník/dělnice ve výrobě

    TIP, spol. s r. o.

    • Prostějov, Olomoucký
    Kontaktní osoba Walaski Jiří, tel.: 603274269 (volat 8:00-14:00), e-mail: vyrobapv@seznam.cz, osobně Tovární 838/9a Prostějov v době mezi 8:00-14:00 Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:3…
    • Před 1 měsícem
  • pomocný dělník/dělnice montáže

    Cars Technology s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    • 18 900 Kč za měsíc
    Náplň práce CZ-ISCO 93293, e-mail: cars-technology@cars-technology.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Ondratice 187. Požadujeme: praktičnost, zkušenost práce s…
    • Před 24 dny