Operátor/-ka výroby, až 33 200 Kč, zálohy Zaučíme vás

Right Indicada

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 29 000 - 33 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Proč jít k nám?
  • Výborná dostupnost z Ostravy a okolí, místo pracoviště je Rychvald.
  • Čekají vás nenáročné normy a přátelský kolektiv k tomu.
Co vám můžeme nabídnout?
  • Průměrná měsíční hrubá mzda 29 100 Kč bez přesčasů, s přesčasy 25 - 30 hod se průměrná měsíční hrubá mzda pohybuje ve výši 33 200 Kč (154 Kč/hod),
  • možnost zálohy až do výše 3 000 Kč,
  • výkonnostní odměnu k základní mzdě navíc,
  • dotovanou stravu,
  • 25 dní dovolené,
  • 5 - 30 % sleva na bydlení u našeho partnera Heimstaden,
  • zvýhodněný tarif na volání.
Co vás čeká?
  • Výroba světel do automobilů na výrobní lince - například šroubování, zacvakávání jednotlivých komponent světel,
  • práce v čistém prostředí.
Co očekáváme od Vás?
  • Manuální zručnost,
  • ochotu pracovat ve 3směnném pracovním provozu, případně 4směnném pracovním provozu.
Práce není komplikovaná, je tedy vhodná i pro osoby, které mají zájem se učit nové dovednosti a zdokonalit se.Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!Pro více informací můžete zavolat na i00i0424i01i03i06i08">zobrazit tel. číslo .Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování

JenPráce